redukcja cellulitu łódź

dar energii

redukcja zmarszczek łódź

Laser Shape

Laser na cellulit, do wyszczuplania ciała oraz odmładzania skóry twarzy Urządzenie Laser Shape to innowacyjne urządzenie, posiadające zintegrowany system 3 energii:
- Lasera
- Radiofrekwencji- fal radiowych
- Masażu próżniowego

Zastosowanie urządzenia: Laser Shape

1. Modelowanie sylwetki Działanie fal radiowych o wysokiej częstotliwości prowadzi do rozgrzania tkanki tłuszczowej na głębokości 5-15 cm pod powierzchnią skóry i wzmaga wydzielanie tlenu, co w konsekwencji przyspiesza wymianę substancji oraz spalanie tkanki tłuszczowej. Światło z zakresu podczerwieni wzmacnia elastyczność skóry, chroni naskórek, a także rozgrzewa tkankę tłuszczowa pod powierzchnią skóry. Specjalnie zaprojektowana pompa ssąca oraz wałek mechaniczny wpływają na krążenie krwi i wzmagają produkcję enzymów przyspieszających metabolizm tłuszczu.

2. Redukcja cellulitu Energia fal radiowych o wysokiej częstotliwości, w połączeniu z działaniem pompy ssącej i wałka mechanicznego, wpływa na krążenie krwi, a także podnosi zawartość tlenu we krwi, co w efekcie prowadzi do znaczącej redukcji cellulitu. Temperatura dociera głęboko do tkanki podskórnej i działa na komórki tkanki łącznej, fibroblasty, które odpowiedzialne są za produkcję kolagenu.

3. Ujędrnienie skóry oraz redukcja zmarszczek Działanie lasera oraz energia fal radiowych prowadzi do rozgrzania tkanki w głebokiej warstwie skóry. Efektem podniesionej temperatury jest wzmożona produkcja kolagenu oraz poprawa krążenia krwi, co prowadzi do ujędrnienia skóry i redukcji zmarszczek.

4. Działanie Energia fal radiowych: Moc do 150W pozwala na penetrowanie głębokich warstw skóry i podniesienie temperatury tkanki tłuszczowej. Światło z zakresu podczerwieni: Wpływa na produkcje kolagenu, poprawia krążenie krwi, w efekcie widocznie odmładza skórę. Posiada również działanie wybielające i odmładzające skórę. Pompa ssąca oraz wałek mechaniczny: Ruch tkanki tłuszczowej, spowodowany działaniem podczerwieni oraz energii fal radiowych, sprawia, że skóra staje się bardziej elastyczna, a także wpływa na poprawę krążenia krwi, co stymuluje produkcję enzymu przyspieszającego spalanie tkanki tłuszczowej.

Zastosowania:

- redukcja celulitu;
- kształtowanie i modelowanie ciała;
- zwiększanie elastyczności skóry ciała i twarzy;
- odmładzanie skóry;
- napinanie skóry;
- usuwanie zmarszczek;
- lifting twarzy;
- redukcja worków pod oczami;
- kojenie skóry;

Zalety:

1. Laser shape łączy w sobie czołowe światowe technologie związane z redukcją celulitu i kształtowaniem ciała oraz odmładzaniem skóry na twarzy. Dzięki czemu całkowicie zaspokaja całą gamę potrzeb klientów.

2. W jego skład wchodzą dwie głowice przeznaczone do przeprowadzania zabiegów na twarzy i ciele.

3. Zarówno duża, jak i mała głowica zawierają połączone technologie masażu podciśnieniowego, RF i laserowego światła podczerwonego.

Przebieg zabiegów.

W naszym gabinecie zabiegi rozpoczynają się od pomiarów i dokumentacji zdjęciowej. Klient zapoznaje się z karta konsultacyjną, wypełnia swoje dane.

Zabiegi na ciało

Podczas zabiegu głowica posiada terapię próżniowa, przez którą dostajemy się do głębszych warstw skóry, oraz terapie lasera biostymulującego potrzebnego do produkcji kolagenu.Połączenie lasera i fal radiowych zwiększa siłę co w rezultacie podnosi szybsze działanie. Rolki głowicy stymulują masaż dzięki czemu zwiększają efektywność co widoczne jest już po pierwszym zabiegu. Proces jest bezbolesny, przyjemny w trakcie odczuwa się relaks i ciepło. Po zabiegu mogą się pojawić wybroczyny, zasinienia lub "malinki". Są to normalne reakcje skóry, które szybko znikają nie zostawiają żadnych śladów. Najlepsze efekty będą po serii i systematyczności powtórzeń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie aby szybko i skutecznie osiągnąć zamierzony cel. Zabieg wykonuje się dwa razy w tygodniu.

Zabieg na twarz

Rozpoczynamy zabieg od oczyszczenia skóry profesjonalnymi kosmetykami. Przy pracy na okolicach oczu używamy małej głowicy, co pozwala nam na bardzo bliski kontakt praktycznie przy linij rzęs. Druga głowica do wykonania zabiegów na twarz posiada dużą siłę z energią podczerwieni. Działanie skupia się na innych wartościach i parametrach, przez co zabieg jest delikatny nie podrażnia bardzo wrażliwych partii twarzy i oczu. Termo-lifting twarzy, szyi i oka przynosi dużą aktywację kolagenu i elastyny. Efekt widoczny jest zaraz po zabiegu a jeszcze lepszy przy kontynuacji serii. Zabieg wykonuje się raz w tygodniu. Zabieg można zakończyć nałożeniem maseczki pielęgnacyjnej lub serum co dodatkowo wzmocni efekt końcowy.